Stoły do restauracji i dużej sali
Stoły do restauracji i dużej sali

Otwierając sale bankietową, weselną bądź restaurację podejmujesz szereg decyzji, które będą miały bezpośredni wpływ czy inwestycja zwróci się, czy czekają Cię nieprzespane noce. Warto poświęcić więcej czasu na to co będzie miało bezpośredni wpływ na zadowolenie Twoich gości. Pragnę przedstawić w tym artykule kilka podstawowych informacji na temat stołów do restauracji, gdyż każdy restaurator prędzej czy później staje przed tą ważna decyzją wyboru odpowiednich mebli do restauracji, są one niezmiernie ważne w codziennej pracy i maja bezpośredni wpływ na odbiór naszej restauracji przez gości. Warto więc zadbać o to aby meble do kawiarni, restauracji były odpowiednio dopasowane do panujących w naszym lokalu warunków oraz do charakteru naszego wnętrza. Wszystkie porady i uwagi tu przedstawione zebraliśmy słuchając naszych klientów, teraz chcemy się podzielić nimi z Wami. My wiemy, że każdy metr lokalu, każdy metr stołu restauracyjnego i każda sztuka krzesła muszą zarabiać na siebie i Ciebie. Zapraszam do lektury.

czytaj całość »
Czym kierować się przy wyborze krzesła do restauracji i kawiarnii?
Czym kierować się przy wyborze krzesła do restauracji i kawiarnii?

Wybór krzesła do restauracji, baru czy sali bankietowej to kwestia nie mniej istotna niż wybór naczyń i sztućcy, z których będziemy korzystać podczas spożywania posiłków siedząc oczywiście na wygodnym i ładnym krześle.

No właśnie, nie jedna decyzja już za wami, a pozostało to co najważniejsze, meble do restauracji, a w tym krzesła restauracyjne. To wygląd i styl krzesła w dużej mierze decyduje o charakterze całej sali, o tym jak ją goście postrzegają i jak zapamiętają.

czytaj całość »
Jakie stoły do restauracji – Czym się kierować przy wyborze?
Jakie stoły do restauracji – Czym się kierować przy wyborze?

Stoły to nieodłączny element wyposażenia każdej restauracji, kawiarni, baru a także sal bankietowych. Zanim wybierzemy meble do restauracji musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Wiadomo jednak, ze klient przychodząc do naszego lokalu chce przede wszystkim wygodnie usiąść i zjeść. Dlatego wybór stołu i krzeseł to tak istotna kwestia.

Należy pamiętać, że ładnie i estetycznie wykonane stoły restauracyjne potrafią podnieść prestiż każdego wnętrza. Warto więc zadbać o to aby stoły w naszym lokalu były stylowe i estetyczne, a przy tym funkcjonalne. Dzięki temu, że będą one wykonane ze szczególną starannością wniosą do wnętrza odrobinę luksusu, a także zapewnią miłą i przyjemną atmosferę.

Podstawą sukcesu jest zapewnienie klientowi odpowiednich warunków podczas gdy odwiedza naszą restaurację. Wygodny i stabilny stół to gwarancja udanej imprezy czy rodzinnego spotkania. Wszystkie przyjęcia, rozmowy i te biznesowe i rodzinne oraz jedzenie odbywają się właśnie przy nim.  To wspaniałe chwile spędzone we dwoje przy romantycznej kolacji lub chęć posiedzenia sam na sam nad filiżanką aromatycznej kawy.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl